Pokoje Gościnne U ELI I MIETKA

Strona główna Księga Gości

Księga Gości
SUPER WYOCZYNEK !!!
dodano przez: Robert
Dom wypoczynkowy w Państwa Eli i Mietka jest położony w spokojnym i cichym miejscu, więc jest idealny na wypoczynek. Pokoje czyste i przytulne. Jedzenie super!!! Kuchnia dobrze wyposażona. Właściciele bardzo mili i przyjaźnie nastawieni do gości. Ogólnie bardzo bardzo pozytywnie oceniamy pobyt i już planujemy, żeby tam kiedyś wrócić :)

Cudnie
dodano przez: Marzena
Do p.Eli i p.Mietka trafiliśmy przez przypadek i był to strzał w 10, w ubiegłym roku również bez zastanowienia wybraliśmy właśnie to lokum. Rewelacyjna baza startowa na wycieczki, w różne strony; Zakopane, Morskie Oko, Dolinki, Niedzica czy inne. Cudowna atmosfera. Wysłaliśmy tam już kilku znajomych i wrócili zadowoleni. Mam nadzieję, że i w tym roku uda nam się zajrzeć. Pozdrawiam serdecznie Marzena z dzieciakami.

Przesympatyczni gospodarze
dodano przez: Iwona
Bylam juz tutaj dwa razy moge polecic. Gospodarze sympatyczni i taktowni dbaja aby wszyscy goscie mogli odpoczac:) . Jest czysto, spokojnie, zgodnie z oferowanym opisem. Pani Ela pysznie gotuje, polecam, moje smyki uwielbiaja jej pomidorowke.

Przesympatyczni gospodarze
dodano przez: Iwona
Bylam juz tutaj dwa razy moge polecic. Gospodarze sympatyczni i taktowni dbaja aby wszyscy goscie mogli odpoczac:) . Jest czysto, spokojnie, zgodnie z oferowanym opisem. Pani Ela pysznie gotuje, polecam, moje smyki uwielbiaja jej pomidorowke.Copyright 2009-2018 - Wszelkie prawa zastrzeżone przez serwis Infoturystyka.pl
powrót na górę